PROFESJONALNA STYLIZACJA BRWI I RZĘS ORAZ ZABIEGI NA TWARZ

PROFESJONALNA STYLIZACJA BRWI I RZĘS ORAZ ZABIEGI NA TWARZ

1.Regulacja brwi za pomocą bawełnianej nitki (Nitkowanie brwi)
Cena: 30 zł (30 min)
Konsultacja, geometria brwi, dobranie kształtu oraz grubości indywidualnie dla każdej klientki. Regulacja jednorazową, bawełnianą nitką, na koniec zabiegu wykonywany jest masaż wyciszający skórę po zabiegu oraz makijaż dopełniający stylizację na życzenie klientki.
2.Regulacja i koloryzacja brwi (Nitkowanie brwi i barwienie)
Cena: 50 zł (45 min)
Konsultacja, geometria brwi, dobranie kształtu, grubości oraz koloru indywidualnie dla każdej klientki. Koloryzacja brwi henną/farbką refectocil, regulacja jednorazową, bawełnianą nitką. Na koniec zabiegu wykonywany jest masaż relaksacyjny okolicy zabiegowej, który wycisza i uspokaja skórę oraz makijaż dopełniający stylizację na życzenie klientki.
* + górna warga 20 zł
3.Regulacja i koloryzacja brwi i rzęs (Nitkowanie brwi z barwieniem brwi i rzęs)
Cena: 60 zł (60 min)
Konsultacja, geometria brwi, dobranie kształtu, grubości oraz koloru indywidualnie dla każdej klientki. Koloryzacja brwi i rzęs henną/farbką refectocil, regulacja brwi jednorazową, bawełnianą nitką. Na koniec zabiegu wykonywany jest masaż relaksacyjny okolicy zabiegowej, który wycisza i uspokaja skórę oraz makijaż dopełniający stylizację na życzenie klientki.
4. Odżywczy zabieg na brwi z koloryzacją (Botox na brwi + barwienie)
Cena: 50 zł (30 min)
Konsultacja, dokładne oczyszczenie brwi, koloryzacja brwi henną/farbką refectocil, nałożenie Botoxu w celu głębokiego odżywienia i odbudowy struktury włosa. Dzięki temu brwi stają się bardziej widoczne, elastyczne, odżywione i grubsze.
5.Odżywczy zabieg na rzęsy z koloryzacją (Botox na rzęsy + barwienie)
Cena: 50 zł (30 min)
Konsultacja, dokładne oczyszczenie rzęs, koloryzacja rzęs henną/farbką refectocil, nałożenie Lash Botoxu w celu głębokiego odżywienia i odbudowy struktury włosa. Dzięki temu zabiegowi rzęsy stają się bardziej widoczne, elastyczne, odżywione i grubsze.
6.Brow Henna – pudrowa stylizacja brwi
Cena: 80 zł (60 min)
Konsultacja, geometria brwi, dobranie kształtu, grubości i koloru indywidualnie dla każdej klientki. Koloryzacja brwi Brow Henną, regulacja jednorazową, bawełnianą nitką. Na koniec zabiegu wykonywany jest masaż relaksacyjny okolicy zabiegowej, który wycisza i uspokaja skórę oraz makijaż tonująco-rozświetlający, na życzenie klientki, który dopełnia całą stylizację. Henna jest produktem naturalnym na bazie roślin, dzięki której włosy stają się grubsze, mocno odżywione, działa pozytywnie na ukrwienie cebulek włosa, przez co włoski szybciej odrastają w miejscach ubytków. Efekt utrzymuje się do 14 dni na skórze i 2 miesięcy na włoskach.
6.Usuwanie włosków z całej twarzy za pomocą bawełnianej nitki (Nitkowanie całej twarzy)
Cena: 70 zł (60 min)
Konsultacja, dokładne oczyszczenie skóry, usunięcie za pomocą jednorazowej, bawełnianej nitki włosków z całej twarzy, dezynfekcja po wykonanym zabiegu.
* Masaż relaksacyjny twarzy + 30 zł
7.Usuwanie włosków z okolicy górnej wargi za pomocą bawełnianej nitki (Nitkowanie górnej wargi)
Cena: 20 zł (10 min)
Konsultacja, dokładne oczyszczenie skóry, usunięcie za pomocą jednorazowej, bawełnianej nitki włosków z okolicy górnej wargi, dezynfekcja po wykonanym zabiegu.
8.Usuwanie włosków z okolicy brody za pomocą bawełnianej nitki (Nitkowanie brody)
Cena: 20 zł (20 min)
Konsultacja, dokładne oczyszczenie skóry, usunięcie za pomocą jednorazowej, bawełnianej nitki włosków z okolicy brody, dezynfekcja po wykonanym zabiegu.
9.Usuwanie włosków z policzków za pomocą bawełnianej nitki (Nitkowanie policzków)
Cena: 30 zł (30 min)
Konsultacja, dokładne oczyszczenie skóry, usunięcie za pomocą jednorazowej, bawełnianej nitki włosków z policzków, dezynfekcja po wykonanym zabiegu.
10.Usuwanie włosków z okolicy szyi za pomocą bawełnianej nitki (Nitkowanie szyi)
Cena: 30 zł (20 min)
Konsultacja, dokładne oczyszczenie skóry, usunięcie za pomocą jednorazowej, bawełnianej nitki włosków z okolicy szyi, dezynfekcja po wykonanym zabiegu.
11.Keratynowy lifting rzęs z botoxem i koloryzacją (Lifting rzęs + keratyna + botox + barwienie)
Cena: 150 zł (60 min)
Konsulacja, dokładne oczyszczenie rzęs, dobranie odpowiedniego stopnia podkręcenia rzęs indywidualnie dla każdej klientki. Lifting rzęs to zabieg trwale podkręcający naturalne rzęsy, wzbogacony o laminowanie keratyną, głębokie odżywienie rzęs Lash Botoxem oraz koloryzację. Zabieg
sprawia, że rzęsy są podniesione u nasady, bardziej widoczne oraz zabezpieczone przez szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Efekt utrzymuje się od 5-6 tyg.
12. Relaksacyjny masaż twarzy (Krem do masażu/olejek zapachowy do wyboru)
Cena: 50 zł (30 min)
Masaż twarzy, wykonywany systematycznie poprawia stan i koloryt skóry, utrzymuje ją w dobrej kondycji, usprawnia wchłanianie się kosmetyków, pobudza krążenie krwi i limfy, działa przeciwzmarszczkowo, a w połączeniu z odpowiednio dobranym kosmetykiem widocznie ujmuje lat.
13. Relaksacyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu (Krem do masażu/olejek zapachowy do wyboru)
Cena: 80 zł (45 min)
Masaż twarzy, szyi i dekoltu wykonywany systematycznie poprawia stan, koloryt i napięcie skóry, utrzymuje ją w dobrej kondycji, usprawnia wchłanianie się kosmetyków, pobudza krążenie krwi i limfy, działa przeciwzmarszczkowo i pobudzająco.

23f