O nas

Co nas wyróżnia ?

Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Senses Clinic to wyjątkowe miejsce założone w 2011r., które powstało przy współpracy z Centrum Medycznym AS-Medica.

Magia tego miejsca to składowa kilku czynników – skutecznej i bezpiecznej pielęgnacji z wykorzystaniem kosmetyków i sprzętów renomowanych firm, najnowszych technologii z kosmetologii i medycyny estetycznej, wysokiej klasy specjalistów i estetycznych wnętrz.
Jednak najważniejszym z nich jest subtelna mieszanka profesjonalizmu, empatii, dyskrecji, otwartości na potrzeby klientów, oraz jakości świadczonych usług, którą zapewnia zespół naszych profesjonalistów.

Naszą siłą jest doświadczenie, nieustanne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i śledzenie światowych trendów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Bogaty pakiet zabiegów na twarz i ciało to zwrot ku zdrowiu, urodzie i ukojeniu zmysłów.

Lokalizacja

Senses Clinic mieści się w sercu zabytkowej Łodzi, wśród bogatej infrastruktury z niesamowitym, magicznym klimatem, na ul. Tymienieckiego 19A.

Księży Młyn oraz ulica Tymienieckiego inspiruje i pobudza wszystkich kochających sztukę, modę, urodę oraz design na światowym poziomie. Niepowtarzalna lokalizacja, która zachowała swój surowy ale jednocześnie ekskluzywny charakter, zobowiązuje do tego, by tworzyć wyjątkowe miejsce, które dopełnia niezwykłą aurę Tymienieckiego.

untitled-3-1
coss

Produkty / Kosmetyki

Optymalne efekty zabiegów możliwe są dzięki najlepszym, przebadanym laboratoryjnie produktom i kosmetykom, które wspierają umiejętności profesjonalistów. Senses Clinic współpracuje z markami cieszącymi się uznaniem wielu salonów i gabinetów na całym świecie.

Sekretem skuteczności naszych zabiegów są najwyższej klasy kosmetyki i preparaty marek takich jak: StylAge, Restylane, Teosyal, Regeneris, Azzalure, Selvert Thermal, IS Clinical, Filorga, Mesoestetic, Neostrata, Skin Tech itd.

Sprzęt

Wyposażyliśmy klinikę w sprzęt, urządzenia medyczne i kosmetologiczne oraz lasery, kierując się przy ich wyborze bezpieczeństwem, jakością, gwarancją skuteczności oraz komfortem Pacjentów. Aparatura jest wyłącznie renomowanych, światowych producentów, spełniający najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, potwierdzone certyfikatami  FDA i CE, a efekty oferowanych terapii zostały udowodnione badaniami klinicznymi.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie sprzęty jak: Laser Fotona firmy BTL, Exilis ELITE firmy BTL, Ultrashape Contour I Ver 3 firmy Syneron, Icoone firmy Mrotex, Dermapen 3 firmy Revisage, Cryolift 3 Filorga , Endermomasaż BHS firmy Bioevolution, Alter- G firmy BTL, S 30 Podylas firmy Shar-Pol itd.

exil