Nasz zespół

dr Sławomir Wawrzyńczak

Chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Ukończył Akademią Medyczną w Łodzi, w 2001 roku zdał z wyróżnieniem egzamin na tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Swoje doświadczenie zdobywał na licznych konferencjach i szkoleniach medycznych. Posiadacz licznych Certyfikatów dokumentujących umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii naczyń, proktologii oraz badań USG. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-aging.

Duża wiedza i doświadczenie oraz umiejętność doboru właściwej diagnostyki, a także skutecznego leczenia prowadzi do odmłodzenia wyglądu pacjenta, jak i zwiększenia sił witalnych.

t2
t3

dr Łukasz Migdalski

Chirurg ogólny

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2007 roku pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej WSS im. M. Pirogowa w Łodzi, jako starszy asystent. W 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej, w 2014 roku rozpoczął specjalizację z chirurgii naczyniowej. Jest także autorem rozprawy doktorskiej oceniającej jakość życia po operacji żylaków kończyn dolnych. Regularnie uczestniczy w zjazdach naukowych towarzystw chirurgicznych i naczyniowych. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich I Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej.

Dr Krzysztof Krajewski

Laryngolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką oraz leczeniam chorób laryngologicznych w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu w Łodzi, jest także lakarzem medycyny estetycznej. Autor oraz współautor publikacji w czasopismach medycznych. Czynnie uczestniczy w konferencjach naukowych, dzięki czemu w swojej praktyce stosuje najnowsze rozwiązania oparte o piśmiennictwo naukowe oraz aktualne wytyczne rozpoznawania i leczenia chorób.
W Senses Clinic przeprowadza konsultacje laryngologiczne, wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w tym: mezoterapię igłową, osocze bogatopłytkowe, odmładzanie kwasem hialuronowym, powiększanie ust kwasem hialuronowym, toksynę botulinową, laserowe usuwanie zmian skórnych, laserowe odmładzanie skóry.

kra
t4

dr Piotr Szczepaniak

Chirurg twarzowo – szczękowy, Lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Specjalizujący się w chirurgi twarzowo-szczękowej oraz zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Wykonując zabiegi wykorzystuje jednocześnie wiedzę lekarza medycyny i stomatologa.

W Senses Clinic wykonuje zabiegi:
wypełnianie bruzd i zmarszczek, wolumetria twarzy, botox, mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, lipoliza iniekcyjna

mgr Jacek Kelm

Kosmetolog, Specjalista ds. marketingu

Swoją wiedzę zgłębiał na kierunkach kosmetologia, fizjoterapia oraz organizacja i zarządzanie.
Od wielu lat łączy swoją pasję z pracą. Kompleksowo opiekuje się klientami wykonując zabiegi na ciało i twarz.
Wiedzę praktyczną zgłębiał asystując lekarzom podczas zabiegów z zakresu medycyny oraz chirurgii estetycznej. Zainteresowanie medycyną estetyczną, kosmetologią oraz najnowszymi technologiami sprawia, że stale podnosi swoje kwalifikacje.

jc
rf34

mgr Martyna Snochowska

Kosmetolog, Linergistka firmy Long-Time-Liner, Makijażystka.

Ukończyła studia z wyróżnieniem na wydziale Promocji Zdrowia, specjalizacja Kosmetologia Stosowana w Łodzi. Od 2013r. zawodowo związana z Senses Clinic.
Jest osobą ciepłą, uśmiechniętą, dyskretną i w pełni zaangażowaną w swoją pracę.
Każdego traktuje indywidualnie, chętnie doradza swoim klientom i dostosowuje swój czas do potrzeb każdego z nich.

Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu terapii odmładzających, ujędrniających, złuszczających, odświeżających twarz oraz modelujących i wyszczuplających sylwetkę, oraz rewitalizujących strefy intymne.

Katarzyna Żbikowska

Trener personalny

Sport to jej pasja od kilkunastu lat. Wierzy, że aktywny, sprawny człowiek jest szczęśliwszy i może osiągnąć więcej w każdej dziedzinie życia. Kiedy nie prowadzi treningów biega maratony, ultramaratony górskie, trenuje na siłowni, chodzi po górach oraz próbuje swoich sił w triathlonie. Jest autorką książki „Kobieta w biegu”, wyd. Galaktyka, 2015. W wolnych chwilach pisze artykuły o treningu i motywacji. Propaguje aktywny styl życia i zdrową dietę opartą o naturalne produkty. Nie uznaje głodówek i odmawiania sobie wszystkich kulinarnych przyjemności. Jej zdaniem najważniejsza jest równowaga- na talerzu, w treningu i w życiu.

ytg5