Depilacja Laserowa Vectus

Depilacja Laserowa Vectus

Laser diodowy

Laser Vectus™ to najnowsza i najnowocześniejsza technologia lasera diodowego 810 nm przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia i przebarwień w obrębie skóry. System został opracowany przez naukowców Harvard University i posiada certyfikat FDA, który potwierdza skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych przy użyciu lasera Vectus. W medycznym laserze diodowym Vectus™ wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową efektywność kliniczną , bezpieczeństwo, odczucia i komfort pacjenta.
Urządzenie wyposażone jest w czytnik SkinTel™, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera indywidualne parametry zabiegu, wykluczając ryzyko termicznego poparzenia.

 

Na tle konkurencji wyróżnia się największą skutecznością na świecie, najwyższymi parametrami zabiegów, najmniejszą ilością zabiegów, najwyższym poziomem bezpieczeństwa.

uji
 • usuwanie owłosienia
 • redukcja przebarwień

Dzień przed zabiegiem (24 h przed) należy dokładnie ogolić maszynką miejsce, które zamierzamy poddać zabiegowi, by nie poparzyć skóry w trakcie wykonywania zabiegu. Przed samym zabiegiem przez ok. 2 tygodnie przed zabiegiem nie należy się opalać, skuteczność zabiegu jest mniejsza przy ciemnej skórze. Zalecamy przeprowadzanie zabiegu dopiero po ustąpieniu świeżej opalenizny. Nie należy również stosować samoopalaczy, kremów z witamina C i retinolem czy z kwasami owocowymi.

 

Pomiędzy zabiegami, a także co najmniej miesiąc przed pierwszą epilacją, nie należy wykonywać mechanicznej depilacji (np. woskiem czy depilatorem), dozwolone jest natomiast golenie tradycyjną maszynką.

 

Bezpośrednio po zabiegu nie należy korzystać z sauny i solarium, gorących kąpieli. Niewskazane jest zażywanie leków uczulających na słońce, nagietka i dziurawca. Należy unikać stosowania kosmetyków oraz leków złuszczający do 2 tygodni po depilacji laserowej, a także toników na bazie alkoholu oraz dezodorantów bezpośrednio po zabiegu.

Przed zabiegiem depilacji laserowej, czytnik Skintel™ przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Określa on poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawiane są automatycznie indywidualne parametry zabiegu. Przy depilacji laserowej dużych obszarów np. nóg wykorzystywana jest duża głowica, a przy małych np. wąsika precyzyjna mała głowica. Głowica przykładana jest do skóry i wysyłany jest impuls światła. Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej, laser pozwala wykonać epilację dużych powierzchni w zaledwie kilka minut. Głowica zakończona jest grubą warstwą szkła szafirowego, które ma właściwości chłodzące i w połączeniu z technologią chłodzenia kontaktowego zapewnia wysoki komfort.

 

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona lub nawet lekko spuchnięta. Opuchlizna jak i zaczerwienienie ustępuje po kilku godzinach. Możemy także spodziewać się drobnych przebarwień, które także w przeciągu kilku dni samoistnie znikają.

 • świeża opalenizna
 • ciąża
 • przerwana ciągłość naskórka
 • epilepsja
 • leki, zioła fotouczulające
 • terapia retinoidami
 • przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • łuszczyca, bielactwo
 • cukrzyca
 • bliznowce
 • aktywne infekcje skórne
 • rozrusznik serca
 • świeże zabiegi chirurgiczne
Obszar 1 zabieg Pakiet 4 zabiegów – Rabat 20%
Górna warga 100 zł 320 zł
Baki/ Brwi / Uszy 70zł 224zł
Broda/Policzki 100 zł 320 zł
Pachy/Kark/Szyja 150 zł 480 zł
Dłonie/ Stopy 100 zł 320 zł
Przedramiona 200 zł 640 zł
Ramiona 200 zł 640 zł
Całe ręce 360 zł 1152 zł
Łydki (z kolanami) 220 zł 704 zł
Uda 220 zł 704 zł
Całe nogi 400 zł 1280 zł
Brzuch 200 zł 640 zł
Linia biała/ Sutki 70 zł 224 zł
Klatka piersiowa 200 zł 640 zł
Plecy górna część 200 zł 640 zł
Plecy część lędźwiowa 150 zł 480 zł
Całe plecy 300 zł 960 zł
Bikini podstawowe (pachwiny, wzgórek, częściowo wargi) 150 zł 480 zł
Bikini całkowite (pachwiny, wzgórek, wargi, szpara pośladkowa) 200 zł 640 zł
Pachwiny 150 zł 480 zł
Szpara pośladkowa 150 zł 480 zł
Pośladki 200 zł 640 zł

 

W celu uzyskania najlepszych efektów stosowanej terapii proponujemy Państwu pakiety zabiegów w specjalnej cenie. Przypominamy, że najlepsze rezultaty uzyskają Państwo stosując się do zaleceń terapeuty, który ustali z Wami plan wykonywanych zabiegów. Prosimy uprzejmie o uwzględnienie i zaakceptowanie warunków rezerwacji zabiegów z oferty pakietowej: • podczas zakupu wybranego pakietu prosimy o dokładne rozpisanie terminów zabiegów z wyprzedzeniem wg wskazań terapeuty; • w razie nie przybycia i nie odwołania zabiegu z minimum jednodniowym wyprzedzeniem zabieg podlega unieważnieniu bez możliwości zwrotu poniesionych kosztów;